Koopwoningen in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam

Woning 1 – 5 van 5 Sorteren op: Datum | Vernieuwd | Prijs ↑ | Prijs ↓
Huis Kerkweide 45 in Leidschendam Te koop
€ 485.000 k.k.

Huis Kerkweide 45

2265DN Leidschendam (De Rietvink / Veursestraatweg)
98 m² 4 kamers 104 m² perceel 1992
Huis De Koppels 14 in Leidschendam Te koop
€ 985.000 k.k.

Huis De Koppels 14

2265DC Leidschendam (De Rietvink / Veursestraatweg)
223 m² 6 kamers 262 m² perceel 1990

Veelgestelde vragen

Hoeveel koopwoningen zijn er in september 2026 beschikbaar in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam?

In september 2026 staan er 5 koopwoningen in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam op Zah.nl. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Hieronder zie je het actuele aanbod.

Wat is de gemiddelde vraagprijs in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam?

De mediane vraagprijs in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam ligt in september 2026 op € 565.000. De helft van het aanbod zit tussen € 485.000 en € 640.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.

Is een woning kopen in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam duurder dan gemiddeld in Nederland?

Ja. In 't Lien / De Rietvink, Leidschendam is de mediane vraagprijs € 565.000, landelijk is dat € 450.000. Dat scheelt zo'n € 115.000. Zoek je goedkoper, dan loont het om ook omliggende wijken en buurten te bekijken.

Is huren of kopen voordeliger in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam?

Een koopwoning in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam kost mediaan € 565.000, huren kost er mediaan € 23.075 per jaar. De koop/huur-verhouding komt daarmee op 24,5. Onder de 15 is kopen meestal gunstig, boven de 20 huren; in 't Lien / De Rietvink, Leidschendam wijst dat richting huren. Zie het als een vuistregel, want rente, eigen geld en hoe lang je blijft maken het echte verschil.