Koopwoningen in Koewacht

Woning 1 – 5 van 5 Sorteren op: Datum | Vernieuwd | Prijs ↑ | Prijs ↓
Huis Tragel 3 in Koewacht Te koop
€ 365.000 k.k.

Huis Tragel 3

4576EP Koewacht (Kern Koewacht)
123 m² 4 kamers 489 m² perceel 1901

Koopwoningen in Koewacht

Op woningtype

Veelgestelde vragen

Hoeveel koopwoningen zijn er in november 2026 beschikbaar in Koewacht?

In november 2026 staan er 5 koopwoningen in Koewacht op Zah.nl. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Verderop op deze pagina kun je het aanbod bekijken per woningtype, prijs of voorziening.

Wat is de gemiddelde vraagprijs in Koewacht?

De mediane vraagprijs in Koewacht ligt in november 2026 op € 500.000. De helft van het aanbod zit tussen € 479.000 en € 520.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.

Is een woning kopen in Koewacht duurder dan gemiddeld in Nederland?

Ja. In Koewacht is de mediane vraagprijs € 500.000, landelijk is dat € 465.000. Dat scheelt zo'n € 35.000. Zoek je goedkoper, kijk dan eens bij de plaatsen onder "In de buurt van Koewacht"; daar is het aanbod vaak een stuk vriendelijker geprijsd.