Nieuw Te koop
Koopwoningen in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht
Nieuw Te koop
Te koop
Huis Het Groeneveld 42
Te koop
Huis De Liesewey 41
Te koop
Huis Ferdinand Bolstraat 20
Te koop
Appartement Toepad 17
In de buurt van Hendrik-Ido-Ambacht
Veelgestelde vragen
Hoeveel koopwoningen zijn er in juli 2026 beschikbaar in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht?
In juli 2026 staan er 5 koopwoningen in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht op Zah.nl. Dat aantal verandert elke dag: we verzamelen het aanbod van alle grote woningsites en halen verkochte woningen er direct weer af. Hieronder zie je het actuele aanbod.
Wat is de gemiddelde vraagprijs in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht?
De mediane vraagprijs in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht ligt in juli 2026 op € 475.000. De helft van het aanbod zit tussen € 425.000 en € 785.000. We noemen hier bewust de mediaan en niet het gemiddelde, want een paar hele dure woningen trekken zo'n gemiddelde flink omhoog. De mediaan zegt meer over wat je werkelijk kwijt bent.
Is een woning kopen in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht duurder dan gemiddeld in Nederland?
Ja. In Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht is de mediane vraagprijs € 475.000, landelijk is dat € 450.000. Dat scheelt zo'n € 25.000. Zoek je goedkoper, dan loont het om ook omliggende wijken en buurten te bekijken.
Is huren of kopen voordeliger in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht?
Een koopwoning in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht kost mediaan € 475.000, huren kost er mediaan € 33.000 per jaar. De koop/huur-verhouding komt daarmee op 14,4. Onder de 15 is kopen meestal gunstig, boven de 20 huren; in Wijk 02 Krommeweg, Hendrik-Ido-Ambacht wijst dat richting kopen. Zie het als een vuistregel, want rente, eigen geld en hoe lang je blijft maken het echte verschil.