Te koop
Koopprijs
Type woning
Provincie
Straal
Aantal slaapkamers
Aantal kamers
Woonoppervlakte
Perceeloppervlakte
Energielabel
Voorzieningen
Soort bouw
Bouwjaar
Huizen te koop in Poortugaal
Te koop
Te koop
Te koop
Te koop
Huis F. van der Poest Clementlaan 51
Te koop
Koopwoningen in Poortugaal
Op slaapkamers
In de buurt van Poortugaal
Veelgestelde vragen
Hoeveel huizen zijn er in juli 2026 te koop in Poortugaal?
In juli 2026 staan er 5 huizen te koop in Poortugaal op Zah.nl. Dat aantal loopt dagelijks op en af, want we verversen het aanbod van alle grote woningsites elke dag. Verder inperken kan onder "Verfijn je zoekopdracht", bijvoorbeeld op prijs, slaapkamers of een balkon.
Wat kost een huis kopen in Poortugaal?
Voor een huis in Poortugaal betaal je in juli 2026 mediaan € 550.000. De helft van het aanbod zit tussen € 525.000 en € 669.000. Wat je uiteindelijk betaalt hangt vooral af van de oppervlakte, de buurt en de staat van oplevering. Boven de € 669.000 zit vooral het ruime topsegment.
Hoe groot is een koophuis in Poortugaal?
Een koophuis in Poortugaal meet mediaan 128 m² (juli 2026). Per vierkante meter betaal je zo'n € 4.600 per m²; handig om huizen van verschillende grootte naast elkaar te leggen. Zoek je juist groter of kleiner, gebruik dan het oppervlakte-filter in de filterbalk.
Hoeveel huizen met 2 of meer slaapkamers zijn er in Poortugaal?
5 van de 5 huizen in Poortugaal hebben minstens 2 slaapkamers, zo'n 99% (juli 2026). Wil je gericht zoeken, klik dan op de slaapkamer-links op deze pagina. Daar zie je per aantal slaapkamers meteen hoeveel er beschikbaar zijn.